Masáže Vrchlabí - Dagmar Jankelová

Masáže Vrchlabí - Dagmar Jankelová

MASÁŽE Vrchlabí - Dagmar Jankelová - Relaxace - Zdraví - Klid - Harmonie

Masáže v salonu ve Vrchlabí

Podzim 2010 znamenal rozšíření mojí nabídky masáží také pro Vrchlabí, kde vznikl malý útulný salon. Díky tomu jsou mé masáže dostupnější pro klienty z Vrchlabska a Jilemnicka.

Kde salon ve Vrchlabí najdete

Nachází se Na Bělidle č. 900, je to budova VM Incom, kde sídlí rovněž dopravní inspektorát, kam si lidé chodí pro řidičské průkazy. Stačí vyjít schody o patro výš a jste u mně.

Překonejte jarní únavu masáží! Zrelaxujte, dopřejte si pohodu a klid v novém salonu ve Vrchlabí. Samozřejmostí je naprosto individuální přístup ke každému klientovi, protože každý je jiný a má svoje specifické nároky.

Překvapte svoje blízké dárkovým poukazem. Poukaz Vám vystavím na libovolnou částku nebo na konkrétní masáž, kterou si sami vyberete. Podrobnější informace o poukazech najdete zde.

Výhodná nabídka

Nyní nabízím cenově výhodnou nabídku masáže zad kombinované:

  • s masáží chodidel
  • s baňkováním
  • nebo s osteopatií

dle Vašeho přání – výhodná nabídka za zvýhodněnou cenu 520,– KčPro věrné klienty ještě příznivější cena 480,–Kč – už od druhé návštěvy. (viz. ceník).

Nově chystám zábaly zad, které odstraní únavu, pomáhají s detoxikací, odstraňují bolest a působí blahodárně na celý organismus. Procedura se skládá z peelingu, zábalu a na závěr ještě relaxační masáže. Krásná hodinka odpočinku jen pro Vás!

Dagmar Jankelová, Na Bělidle 900, Vrchlabí 543 01, tel: 608 245 757, e-mail: dagmar.jankelova@gmail.com