Masáže Vrchlabí - Dagmar Jankelová

Masáže Vrchlabí - Dagmar Jankelová

MASÁŽE Vrchlabí - Dagmar Jankelová - Relaxace - Zdraví - Klid - Harmonie

Naše reference

Masážní salon Vrchlabí - Dagmar Jankelová

Masáže pro HC Vrchlabí

čtyři sezóny jsem byla u toho! Moje spolupráce s HC Vrchlabí začala v roce 2007 a byly to krásné roky plné nových zkušeností s masáží vrcholových sportovců. Hodně mi to dalo nejen profesně, ale i lidsky. Díky všem! viz

Masáže pro Hotel Erlebachova bouda

Od začátku své kariéry masérky spolupracuji s horským hotelem Erlebachova bouda k plné spokojenosti jeho klientů.

Přidat vlastní referenci

Simona

03.03.2017

Byla jsem poprvé na masáži u paní Dagmar, když jsem vešla dovnitř, tak jsem ani bundu nemohla sundat jakou jsem měla bolest ruky.Přišla jsem na masáž v hrozném stavu. Ale po hodinové masáži jsem si bundu oblékala s lehkostí a bolest ruky byla o 80% menší. Myslím si a jsem přesvědčená, že pro paní Dagmar je její práce posláním. Jsem velice spokojená, jak s masáži, tak příjemným přístupem paní Dagmar. Děkuji a můžu jen vřele doporučit. Těším se zase někdy. Simona

Renáta

12.07.2015

Paní masérka má zlaté ruce.Pár let špatně spím,už jsem si nevěděla rady.Po masáži krční páteře od paní masérky se výrazně zlepšil můj zdravotní stav.Moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Lenka

29.06.2011

Dlouhá léta mám bolesti zad. Dříve mi pomáhalo cvičení ale jak léta přibývají, tak se zádička -potvůrky ozývají častěji a žádají si větší péči a tu jsem já našla u Dáši. Vzhledem k tomu, že mi vždycky od bolesti pomůže, tak se sem vracím ... a jsem Dáše vděčná za její pomoc ! V Dášině salónu je příjemné prostředí, masáž probíhá v klidu,žádné uspěchané pohajcání, aby to už bylo odbyté - to tu nenajdete. Ale opravdový zájem pomoci od bolesti - to ano, to nepřehlédnete. Je vidět, že u své práce přemýšlí a že ví o čem to je ! Dášo, děkuji !

Regina

14.05.2011

Také budu chválit. K Dáše už nějakou dobu jezdím a jsem velmi spokojená. Mám to trochu z ruky (asi 25km), tak jsem vyzkoušela i pár masérů ve svém okolí, ale stále se vracím k Dáše. Jsem z oboru, tak mohu zodpovědně říci, že Dáša své práci rozumí a je cítit, že ji dělá s láskou a poctivě. A sedí mi i jako člověk, což je pro mě také důležité. Určitě doporučuji!

Honza

10.04.2011

Taky jsem hrál hokej ve Vrchlabí a musím jen potvrdit ze Dáša má zlaté ruce pomůže vám od každé bolesti...příjemně si s ní popovídáte a když půjdete domů budete se cítit jako nový člověk :))))....Všichni, kdo si chcete odpočinout na kvalitní masáži, neváhejte.

Věra

16.03.2011

Chtěla bych všem, kteří uvažují o masážích, paní Jankelovou vřele doporučit. Je to velmi příjemná a milá paní, která rozumí své práce a vykonává ji s velkou péčí a je vidět, že i s láskou. Chodím k ní již přes půl roku -vždy jednou za měsíc - a můžu vám říci, že se na ten den, kdy na masáž jdu, už hrozně těším. Vždy odcházím jak znovuzrozená. Pokaždé je mi vždy dobře nejen po těle, ale i na duši.Paní Jankelová je pro mě nyní nejen MOJÍ masérkou, ale v mých očích i mojí přítelkyní. DOPORUČUJI všem poznat tuto milou masérku a její práci.

Lenka Hubíková

16.03.2011

Paní Dášu jsem našla na webových stránkách.Má je velice příjemně a přehledně udělané a z jejího povídání o masážích je znát ,že ji tato práce velice baví.Změnila jsem místo bydliště ,tak jsem hledala ve Vrchlabí dobrou masérku, na kterou bych si zvykla.Po deseti návštěvách jsem velice spokojená. Paní Dáša je nejen výborná masérka,ale má masírování nejenom v rukách, ale hlavně v srdci a hlavě.Dříve jsem upřednosťovala klasickou masáž.Paní Dáša mi nabídla vzhledem k mým problémům osteopatii. Byla jsem velice překvapena.Nevěřila bych,že "jenom" přikládání rukou může člověka tak uvolnit. Teď pokračuji v manuální lymfodrenáži a po prvním ošetření se cítím dobře.Na každou další návštěvu se k ní těším.Přeji paní Dáše hodně dalších a spokojených klientů.A budoucím klientům přeji,aby si našli paní Dášu co nejdříve.Nebudou litovat.

Tomáš

09.03.2011

Dáša má zlatý ruce. Hraju za Vrchlabí a pokaždé, když jsem polámanej, nebo mě něco bolí, dokáže mě z toho dostat! Hodně mi také pomohla po operaci ruky s rozhýbáním a cvičením, díky ní mi ruka funguje jak má! Masáže od Dáši mohu jen doporučit!!

Michal Bezouška

09.03.2011

Dobrý den, abych byl upřímný tuto zkušenost píši po jednom roce s Dašinými službami. V mé práci jsem pod neustálým fyzickým i psychickým tlakem. Potřebuji pravidelně pořádnou masáž a uvolnění. Ze začátku jsem se bál, že Dáša nebude mít dost síly na namasírování mohutnějšího těla. Po několika masažích jsem si ale uvědomil, že jen o svalech to není. A můžu s čistým svědomím říct, že masáže a různé terapie co mi Dáša prováděla jsem si nesmírně oblíbil, je to velmi uvolňující a příjemné. Dnes si nedovedu představit, že bych pravidelně Dášu nenavštěvoval. Lepší masáž jsem zatím nezažil. Dáša je velmi vstřícná a hodná paní. Snaží se vyhovět všem mým nárokům. I to je pro mě velmi důležitý faktor. Nestydím se před ní a úplně se dokáži uvolnit. Vřele všem doporučuji. Za zkoušku to určitě stojí!

Petra Břízová

06.03.2011

K paní Dáše chodím moc ráda. Nejčastěji na reiki, reflexní terapii a osteopatii. Je to pro mne velmi příjemné uvolnění těla i mysli a mohu to všem vřele doporučit. Petra

Dagmar Jankelová, Na Bělidle 900, Vrchlabí 543 01, tel: 608 245 757, e-mail: dagmar.jankelova@gmail.com