Masáže Vrchlabí - Dagmar Jankelová

Masáže Vrchlabí - Dagmar Jankelová

MASÁŽE Vrchlabí - Dagmar Jankelová - Relaxace - Zdraví - Klid - Harmonie

Masáže Vrchlabí - Pár slov o mně

Dlouhá léta jsem se zabývala masáží jen pro zábavu svou a potěšení druhých. Používala jsem hmaty odpozorované od opravdových masérek. Masírování mě bavilo a ráda jsem vylepšovala a vymýšlela nové způsoby a variace na stávající masáže. Když jsem se rozhodla stát se profesionální masérkou, vyvstala potřeba naučit se masáž takovou, jaká má být, přesná a efektivní podle jasných pravidel – a tak jsem absolvovala kurz. Ten mi potřebné zásady opravdu předal, ale masáž provedená tímto rychlým a podle mého názoru trochu odbytým způsobem mě neuspokojila.

Proto do všeho, co dělám, přidám něco vlastního, něco ze sebe, a tak se současná masáž od té původní již dost odlišuje. Spokojenost klientů mi dává jistotu, že moje drobné inovace masáží jsou skutečně pozitivní.

Přijďte na masáž – zrelaxujete, odpočinete si, uvolníte se, zbavíte se bolesti a napětí.

A čas jde dál a pořád se něco děje…a já po několika letech práce cítím potřebu poděkovat všem klientům, kteří mi dali důvěru a svěřili mi své tělo. Děkuji Vám, protože Vy jste moje radost, moje škola života a já se díky Vám stále učím, zdokonaluji a snad i zlepšuji.

Těším se na Vaši návštěvu

Dagmar Jankelová

Spolupráce s HC Vrchlabí

Právě teď mi nezbývá než vyjádřit vděk, že jsem mohla být u toho. Moje spolupráce začala s postupem Vrchlabí do 1. ligy a skončila po krásných víceméně úspěšných čtyřech letech. Začátek byl ovšem nejistý, protože jsem nevěděla jaké požadavky a nároky budou na mě jako na maséra ( a ještě k tomu ženu) kladeny. Ale počáteční nejistota brzy odezněla, protože kluci byli spokojeni a dnes, s odstupem, můžu říct, že jsou to fajn chlapi, přátelé a kamarádi.

Díky této spolupráci jsem se naučila něco nového, tentokrát ze sportovního prostředí, také hokeji víc fandím a rozumím, ale hlavně jsem poznala úžasné lidi, sportovce tělem i duší, dříče a bojovníky, kteří díky sportu rozdávají radost nám všem sportovním nadšencům. Všem hráčům, trenérům, Pavlovi, Jardovi, Alešovi a Petrovi, Evičce i Hance děkuju za možnost být součástí tohoto týmu.

Dagmar Jankelová, Na Bělidle 900, Vrchlabí 543 01, tel: 608 245 757, e-mail: dagmar.jankelova@gmail.com