Masáže v Itálii

Už několik let masíruji letní zájezdy do itálie, které jsou zaměřené na cvicění a relaxaci. Já si na tomto zájezdu moc neodpočnu, ale holky jsou moc spokojené.

Masáže pro HC Vrchlabí

čtyři sezóny jsem byla u toho! Moje spolupráce s HC Vrchlabí začala v roce 2007 a byly to krásné roky plné nových zkušeností s masáží vrcholových sportovců. Hodně mi to dalo nejen profesně, ale i lidsky. Díky všem.

Masáže pro Hotel Erlebachova bouda

Od začátku své kariéry masérky spolupracuji s horským hotelem Erlebachova bouda k plné spokojenosti jeho klientů.

Osobní vzkazy našich klientů:

K paní Dáše chodím moc ráda.

K paní Dáše chodím moc ráda. Nejčastěji na reiki, reflexní terapii a osteopatii. Je to pro mne velmi příjemné uvolnění těla i mysli a mohu to všem vřele doporučit.

Petra Břízová

Vždy odcházím jak znovuzrozená.

Chtěla bych všem, kteří uvažují o masážích, paní Jankelovou vřele doporučit. Je to velmi příjemná a milá paní, která rozumí své práce a vykonává ji s velkou péčí a je vidět, že i s láskou. Chodím k ní již přes půl roku -vždy jednou za měsíc – a můžu vám říci, že se na ten den, kdy na masáž jdu, už hrozně těším. Vždy odcházím jak znovuzrozená. Pokaždé je mi vždy dobře nejen po těle, ale i na duši.Paní Jankelová je pro mě nyní nejen MOJÍ masérkou, ale v mých očích i mojí přítelkyní. DOPORUČUJI všem poznat tuto milou masérku a její práci.

Věra

Všichni, kdo si chcete odpočinout na kvalitní masáži, neváhejte.

Hrál jsem hokej za Vrchlabí a musím jen potvrdit, že Dáša má zlaté ruce, pomůže vám od každé bolesti…příjemně si s ní popovídáte, a až půjdete domů budete se cítit jako nový člověk :))))….Všichni, kdo si chcete odpočinout na kvalitní masáži, neváhejte.

Honza

Paní masérka má zlaté ruce

„Paní masérka má zlaté ruce.Pár let špatně spím,už jsem si nevěděla rady.Po masáži krční páteře od paní masérky se výrazně zlepšil můj zdravotní stav.Moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.“

Renáta

Opravdový zájem pomoci mi od bolesti

„Dlouhá léta mám bolesti zad. Dříve mi pomáhalo cvičení ale jak léta přibývají, tak se zádička -potvůrky ozývají častěji a žádají si větší péči a tu jsem já našla u Dáši. Vzhledem k tomu, že mi vždycky od bolesti pomůže, tak se sem vracím … a jsem Dáše vděčná za její pomoc ! V Dášině salónu je příjemné prostředí, masáž probíhá v klidu,žádné uspěchané pohajcání, aby to už bylo odbyté – to tu nenajdete. Ale opravdový zájem pomoci od bolesti – to ano, to nepřehlédnete. Je vidět, že u své práce přemýšlí a že ví o čem to je ! Dášo, děkuji !“

Lenka

Dáše se jen tak někdo nevyrovná!

Mamča na mně vyzkoušela ještě jako na neposedném teenagerovi skoro všechny masáže, které těď nabízí, a skoro vždycky se jí podařilo mě zrelaxovat natolik, že jsem usnul. Mívám problémy se zády, a přál bych si bydlet blíž, aby mi mohla zase pomoct. Vyzkoušel jsem hodně masérek, ale mamče se jen tak někdo nevyrovná. Radek

Radek Jankele

Dáša své práci rozumí a je cítit, že ji dělá s láskou a poctivě

Také budu chválit. K Dáše už nějakou dobu jezdím a jsem velmi spokojená. Mám to trochu z ruky (asi 25km), tak jsem vyzkoušela i pár masérů ve svém okolí, ale stále se vracím k Dáše. Jsem z oboru, tak mohu zodpovědně říci, že Dáša své práci rozumí a je cítit, že ji dělá s láskou a poctivě. A sedí mi i jako člověk, což je pro mě také důležité. Určitě doporučuji!

Regina

Lepší masáž jsem zatím nezažil!

Dobrý den, abych byl upřímný tuto zkušenost píši po jednom roce s Dašinými službami. V mé práci jsem pod neustálým fyzickým i psychickým tlakem. Potřebuji pravidelně pořádnou masáž a uvolnění. Ze začátku jsem se bál, že Dáša nebude mít dost síly na namasírování mohutnějšího těla. Po několika masažích jsem si ale uvědomil, že jen o svalech to není. A můžu s čistým svědomím říct, že masáže a různé terapie co mi Dáša prováděla jsem si nesmírně oblíbil, je to velmi uvolňující a příjemné. Dnes si nedovedu představit, že bych pravidelně Dášu nenavštěvoval. Lepší masáž jsem zatím nezažil. Dáša je velmi vstřícná a hodná paní. Snaží se vyhovět všem mým nárokům. I to je pro mě velmi důležitý faktor. Nestydím se před ní a úplně se dokáži uvolnit. Vřele všem doporučuji. Za zkoušku to určitě stojí!

Michal

Jsem přesvědčená, že pro paní Dagmar je její práce posláním

„Byla jsem poprvé na masáži u paní Dagmar, když jsem vešla dovnitř, tak jsem si nemohla ani sundat bundu jakou jsem měla bolest ruky. Přišla jsem na masáž v hrozném stavu. Ale po hodinové masáži jsem si bundu oblékala s lehkostí a bolest ruky byla o 80% menší. Myslím si a jsem přesvědčená, že pro paní Dagmar je její práce posláním. Jsem velice spokojená, jak s masáži, tak příjemným přístupem paní Dagmar. Děkuji a můžu jen vřele doporučit. Těším se zase někdy.” Simona

Simona

Dáša má masírování nejenom v rukách, ale hlavně v srdci a hlavě.

Paní Dášu jsem našla na webových stránkách. Z jejího povídání o masážích je znát ,že ji tato práce velice baví. Hledala jsem ve Vrchlabí dobrou masérku, na kterou bych si zvykla.Po deseti návštěvách jsem velice spokojená. Paní Dáša je nejen výborná masérka,ale má masírování nejenom v rukách, ale hlavně v srdci a hlavě.Dříve jsem upřednosťovala klasickou masáž.Paní Dáša mi nabídla vzhledem k mým problémům osteopatii. Byla jsem velice překvapena.Nevěřila bych,že „jenom“ přikládání rukou může člověka tak uvolnit. Teď pokračuji v manuální lymfodrenáži a po prvním ošetření se cítím dobře.Na každou další návštěvu se k ní těším.Přeji paní Dáše hodně dalších a spokojených klientů.A budoucím klientům přeji,aby si našli paní Dášu co nejdříve.Nebudou litovat.

Lenka Hubíková

V porovnání s jinými, co jsem ve Vrchlabí zkusil, opravdu výborná

Mou doporučit, vždy si zde moc odpočinu a paní je v porovnání s jinými, co jsem ve Vrchlabí zkusil, opravdu výborná. Chodím spíše na sportovní masáž, ktera je vždy příjemná a účinná.

Lukáš

Hodně mi pomohla po operaci ruky!

Dáša má zlatý ruce. Hraju za Vrchlabí a pokaždé, když jsem polámanej, nebo mě něco bolí, dokáže mě z toho dostat! Hodně mi také pomohla po operaci ruky s rozhýbáním a cvičením, díky ní mi ruka funguje jak má! Masáže od Dáši mohu jen doporučit!

Tomáš